Széchenyi 2020. - befektetés a jobe

Somogyjádi Alapszolgáltatási Központ és
”Együtt Könnyebb” Időskorúak Otthona

állást hirdet

Karbantartó
munkakör betöltésére

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  a Somogyjádi Alapszolgáltatási Központ és „Együtt Könnyebb” Időskorúak Otthona karbantartó munkatársat keres

Betöltendő állás jogviszonya: 2012. évi I. törvény (a továbbiakban: Mtv.) Munka törvénykönyve alapján  (Mtv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
határozatlan idejű, teljes munkaidős, egyenetlen munkaidő beosztással, 4 havi munkaidő keretben. (elsődlegesen Somogyjádon lakhellyel rendelkezők jelentkezését várjuk)

Munkavégzés helye:  Somogy megye, 7443 Somogyjád, Fő utca 8., de elsősorban 7443 Somogyjád, Kossuth L. utca 14. (Idősek Otthona)

Feladatai:
 egyszerű javítási feladatok elvégzése és az épületbelsők karbantartása,
 a kazánok és bojlerek működésének felügyelete,
 fűtési időszakban fával fűtés, illetve gázkazán kezelése,
 rendszeres karbantartási munkák végzése az ingatlanokban,
 megelőző és idényjellegű karbantartói feladatok elvégzése, közlekedési utak tisztán tartása, téli időszakban járdák, utak, parkolók területén a hó rendszeres eltakarítása és csúszásmentesítése,
 az épület körüli terület gondozása, fűnyírás, kerti munkák elvégzése, fák, bokrok rendszeres ápolása,
 udvar tisztán tartása, részvétel a takarításban.

Pályázati feltételek, előnyök:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  Büntetlen előélet
  Cselekvőképesség
  Magyar állampolgárság
  Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:
szakmunkás végzettség (elsősorban szobafestő-mázoló, asztalos, villanyszerelő, lakatos, kőműves, stb.)

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.03.27.

- Személyesen Kettner Éva vezető ápolónál 30/205-8578 vagy Visnyei Csaba intézményvezetőnél a 30/506-0881-es telefonszámon

Somogyjád 2023. március 17.

Visnyei Csaba
intézményvezető

Friday the 26th. Hosted by KoViSoft.Hu - Joomla Templates