Akadálymentes logó

 

XXII. ÉVFOLYAM 143. szám 2015 /3 szeptember falunapi különszám

2015-09-04

Tisztelt Somogyjádiak!

 

Önkormányzatunk az Emberi Erőforrások Minisztériumának pályázati támogatásából valamint a helyi és környékbeli vállalkozók, cégek anyagi segítségével az idei évben is megrendezi falunapi kulturális, sport rendezvényét, amelynek részletes programját a túloldalon olvashatják. Ezen a napon adjuk át településünk újabb fejlesztéseit, amelyeket szintén pályázati forrásból sikerült megvalósítanunk: új tanyagondnoki busz szolgálja a falu lakóit, napelemek kerültek intézményeinkre, megújult az egészségház, rendőrőrs nyílt Somogyjádon. Van tehát mit ünnepelnünk! Büszkék vagyunk arra, hogy közös munkával, összefogással ismét gazdagodott falunk. Ünnepeljünk közösen, legyen mindenki részese a napnak! A rendelkezésre álló forrásokból igyekeztünk széles, színes programkínálatot összeválogatni, hogy minden itt élő megtalálja a kedvére valót. Ez úton is köszönöm támogatóinknak, a lebonyolításban részt vevő intézmények dolgozóinak, a civil szervezetek tagjainak az önzetlen segítségét. Jó szórakozást kívánok!

 

A képviselő-testület nevében Lőrinczné Kiss Ilona polgármester

Sunday the 4th. Hosted by KoViSoft.Hu - Joomla Templates