Akadálymentes logó

 

XXI. évfolyam 136. szám 2014/1 január-május

2014-05-20

Községi díjazottak 2014

Az idei községi díjak átadására a hagyományoknak megfelelően a március 15-i ünnepség keretében került sor.

 

A képviselő-testület külön elismerésben részesítette Haraszti Ferencnét önkéntes munkájáért, közéleti tevékenységéért. Elismerést kapott önkéntes tűzoltói tevékenységéért Herold Lajos.

 

Kiemelkedő közművelődési tevékenységéért elismerő díjban részesült Taranyi Lászlóné, aki hosszú évtizedek óta községünk kulturális életének egyik meghatározó személyisége. Közművelődésért végzett munkája elismeréseként részesült díjban Bózsa Réka, az általános iskola pedagógusa.

 

Somogyjádért díjat vehetett át Bögös Lászlóné több évtizedes pedagógiai munkájáért, közösségi, közművelődési és közéleti tevékenységéért. Somogyjádért díjban részesült Tokajiné Szaka Anett több évtizeden át végzett áldozatos közszolgálati és közösségi munkájáért.

 

 

 

A képviselő-testület Díszpolgári címet adományozott Kovács Gyulánénak, a Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola főigazgatójának. Kovács Gyuláné a díjat 34 éves önzetlen, kiváló pedagógiai munkájával, 21 éves magas színvonalú vezetői és Somogyjád község érdekében vállalt közéleti, képviselői tevékenységével érdemelte ki.


„Ha az egyén a közösség javáért dolgozik, felemeli azt, és maga is felemelkedik vele együtt.”A kitüntetetteknek szívből gratulálunk. A községünk érdekében végzett áldozatos munkájukat köszönjük, továbbra is számítunk segítségükre. Jó erőt, egészséget, további eredményes munkát kívánunk mindnyájuknak.

Tuesday the 6th. Hosted by KoViSoft.Hu - Joomla Templates